Sert Zemin Cila, Silme ve Temizlik Hizmeti

Sert Zemin Cila, Silme ve Temizlik Hizmeti


( MERMER, AHŞAP, FAYANS, BETON )
 

Tertemiz bir ortamda yaşamak ve çalışmak en doğal hakkınızdır.
 

ER-BAY işletmenizde ihtiyaç duyduğunuz temizlik hizmetlerini en kaliteli düzeyde sunar, size gönül rahatlığıyla çalışacağınız, sağlıklı bir ortam yaratır.
Kendi koyduğumuz kalite çıtasını daima daha yukarıya çıkarma azmimiz, ER-BAY ' ı bir temizlik şirketinden öte tam bir temizlik referans merkezi kılıyor. Çalışanlarımız, her noktasında alın teri ve derin bir bilgi birikim bulunan temizlik hizmetini eksiksiz yerine getirmek adına sürekli eğitim aldıkları için en iyi hizmeti daima biz veriyoruz.
 

Sert zemin cilalamak için iki yöntem kullanılmaktadır. İlk yöntem, zemininizin dayanıklılığını ve parlaklığını size daha çok hissettirir. Bu ilk yöntem mermer,  traverten vb. gibi kalsiyum karbonat içeren el deymemiş taşlara uygulanan kristalize cilalama yöntemidir. Kristalize cilalama yönetemi, yapılışı bakımından zor ve uğraş gerektiren bir yöntemdir. 

Ortalama cila ömrü kullanıma göre değişim göstermektedir ve evlerde 3 yıl,  işyerlerinde 1 yıldır. Fakat bu yöntimi uyguladığınız zaman zemininizin bakımı da daha kolay olacaktır. 

İkinci yöntemimiz ise polimer bazlı cilalarla uygulanan yöntemdir. Polimer cilalar kendi kendine parladığı için herkes tarafından yapılabilen cilalardır. 
Dayanıklılığı yani ömrü kristalize yöntemine oranla daha azdır. Fakat özellikle PVC kaplı zeminler de kullanılabilen  tek cilalama yöntemidir. Bu iki tip cilada uygulandığı zemine kayganlığını kaybettirirler.
 

Neden Mermer Cilalama?

  • Mermer Cilalama ile mermerin aşınmaya , sürtünmelere ve diğer dış etkilere karşı daha dayanıklı yaparak mermer ‘in kullanım ömrünü uzatır.
  • Mermer Cilalama ile mermer kullanımla ve zamanla açılmış olan gözenekler doldurulur ve buda mermerin kirli görünmesini önler.
  • Mermer Cilalama ile mermerde görsek olarak çok güzel bir parlaklık oluşturur ve aynı zamanda kirlerin tutunmasını engelleyerek hijyen sağlamış olur.
  • Mermer Cilalama ile mermer daha kaygan olur.
  • Mermer Cilalama ile dolmuş olan gözenekler aynı zamanda temizliği de kolaylaştırır
  • Mermer Cilalama ile mermer uzun bir süre aşınmaz ve cila sudan etkilenmez.
scroll up
Whatsapp Destek Alo İlaçlama