Haşere Kontrol (İlaçlama) ve Dezenfeksiyon Hizmetleri

Haşere Kontrol (İlaçlama) ve Dezenfeksiyon Hizmetleri


Er-Bay Grup olarak çalışma hayatımıza 2008 yılında Antalya’ da İlaçlama firması olarak başladık. O günden bu güne kazandığımız tecrübe ile çevre ve halk sağlığı konusunda haşerelere ve virüslere karşı otel, motel, tatil köyleri, turizm merkezleri, evler, işyerleri, restoranlar, gıda depoları, hastaneler, resmi kamu kurum ve kuruluşları, belediyeler, organize sanayi bölgeleri, fabrikalar, vb. yerlerde W.H.O ve F.A.O normlarında genel haşere (hamamböceği, kakalak, kalorifer böceği, bit, pire, güve, tahtakurusu, örümcek, karınca, yılan, akrep, fare, vb.) mücadelesinde uzmanlaştık. En kaliteli ürünleri en uygun fiyata siz değerli müşterilerimizle buluşturduk. Uygulama alanında kullandığımız son teknoloji ürünler ve profesyonel ekibimizle her zaman kesin sonuç sağladık.
 

Firmamız ENTOSAV Akdeniz bölge bayisidir.
 

Firmamız her daim yeniliklere açık, teknolojiyi ve onun getirdiği gereklilikleri takip eden ve iş ortaklarımızla sürekli iletişim halinde olarak, sorunların çözümüne her zaman sorun yaşanmadan çözüm bulma politikasıyla ilerler. İş ortaklarımızın istekleri doğrultusunda ve çözüm odaklı projelerle hareket eder.
Misyonumuz her zaman müşteri memnuniyetini sağlamaktır.
 
Firmamız çevre sağlığı, inşaat, bakım-onarım, peyzaj, park-bahçe düzenlemesi, çocuk oyun alanları ve ithalat ve ihracat işlerinde kendisini geliştirmiş ve yapılan her işi titizlik ve itinayla yapmıştır.
Vizyonumuz gereği firmamızı çeşitli iş dallarında geliştirip, sağlam adımlarla ilerleyerek Antalya’nın ve Türkiye’nin sayılı güçlü grup firmalarından biri haline getirmek için var gücümüzle çalışıyoruz.
Bu sıkı çalışma içerisinde siz değerli iş ortaklarımızın her türlü isteğini titizlikle yerine getiriyoruz.
2008 yılında çıktığımız bu yolda, her geçen yıl daha güçlü, daha sağlam ve daha tecrübeli olarak çıktık.
Önümüzdeki her yıl da, bu birikimlerin üstüne katarak devam edeceğiz.
 

Haşere Kontrol Ve Dezenfeksiyon
scroll up
Whatsapp Destek Alo İlaçlama