Endüstriyel Dağcılık Hizmeti

Endüstriyel Dağcılık Hizmeti


İple Erişim İle Tamir, Tadilat, Bakım, Onarım ve Temizlik Hizmeti

İple Erişim (Endüstriyel Dağcılık) uygulamaları; dünyanın gelişmiş ülkelerinde yüksekte çalışma alanında “En Emniyetli Yüksekte Çalışma” sistemi olarak kabul edilmiştir.
Yüksekte çalışma konusunda dünya standartlarında otorite olarak kabul ettiğimiz irata ve sprat sertifikalı personellerimizle bu otoritelerin talimatlarını sahada harfiyen uygulayarak ve geliştirerek yüksekte çalışma platformlariyla ulaşılması imkansız,maliyetli,zaman kaybı,güvensiz olan tüm alanlara bu dezavantajları avantaja çevirerek çözüm sunmaktayız.

Firmamız iple erişim tutkusunu kazanca dönüştürerek ülkemizin kurumsal firmalarına ekonomik, hızlı ve güvenli çözümler sunmuştur.
Kurulduğumuz günden bugüne kadar görev aldığımız bütün projelere değer katan ve bu projeleri kritik çözümleriyle zenginleştiren firmamız birçok sosyal sorumluluk projesine de katkı sunmuştur.


Bakım ve Onarım
Yurdumuzun değişik noktalarında hızla gerçekleşmeye başlayan büyük yatırımların (endüstriyel tesisler, binalar, demiryolu ve karayolu köprüleri, çimento fabrikaları, liman ve tersane vinçleri, vb.) çelik konstrüksiyon imalatı ve gerektiğinde sökümü, kalite ve iş güvenliğinden ödün vermeyen şirketimiz, sizlere gereksinim duyduğunuz erişimi güç noktalarda hizmet vermektedir. 


Dış Cephe Cam Temizliği ve Boya
Binaların iç ve dış cephelerinin temizlik, boya, izolasyon, montaj, tamirat hizmetlerinde, köprü ve viyadüklerin hasar tespit çalışmaları ve boya, montaj, tamiratında, rüzgar elektrik santrallerinde kanat ucu boyama, kanatlarda hasar tespiti ve tamiratlarının hizmetini güvenle yerine getirmekteyiz


Cephe Aydınlatma
Özellikle asansör, vinç, iskele vb. araçlara gerek duymadan yapının özelliklerine göre çözümler üreterek ışıklandırma ve led sistemlerin montajını yapmak mümkündür. Hatta ardından oluşabilecek bakım, onarım ve teknik destek hizmetleri de sunarak süreç firmamızca takip edilmektedir.


İple Erişim (Endüstriyel Dağcılık) hizmetleri nerelerde kullanılır?
Gökdelenler, alışveriş merkezleri (AVM), oteller, iş merkezleri, kamu binaları gibi sürekli kullanımda olan yüksek binaların geniş iç ve dış cephelerinde, yüksek tavan ve çatılarında yapılacak temizlik, cam silme, boya, izolasyon, tamirat, bakım işleri için iple erişim hizmeti almaktadırlar.
Stadyumlar, konser, tiyatro ve sinema salonları, açık hava konser, tiyatro ve gösteri sahneleri gibi organizasyon mekanlarında, özel ışık ve ses sistemi, ses izolasyonu, ses emici panel, kamera gibi ekipmanların montajı ve demontajı, sahne kurulum ve sökümü, uçma efekti gibi özel efekt düzeneklerini kurmak, iple erişim teknisyenlerinin yapacağı işlerdir.
Reklâm firmaları, düğün, toplantı organizasyonları, afiş asmak, tabela montajı, dış cephe giydirme, cam yüzey kaplama, dekor asmak, ışıklandırma ve hoparlör montajları gibi yüksekte yapılacak işlerde iple erişim hizmeti kullanırlar.
Turizm sektörü için, eğlence parkları, oteller, aquaparklar, milli parklar, doğa koruma alanları gibi müşteri ve ziyaretçilerinin eğlenirken emniyetlerinin sağlanması amacıyla, iple erişim teknisyenlerinden danışmanlık hizmeti almaktadırlar.
Karayolları, tren yolları, baraj inşaatları ve maden işletmeleri için, köprüler, viyadükler için hasar tespiti, tamirat, boya, yamaç patlayıcı yerleştirme, heyelan risk tespiti, taş düşmelerine karşı yamaç temizliği, çelik ağ montajı yapmak, iple erişim teknisyenlerinin işidir.İple Erişim İle Tamir

scroll up
Whatsapp Destek Alo İlaçlama